Späť na: Dielňa a dielenské náradie » Mazivá a lepidlá

Lepidlo Bison Montage Kit, 310 ml, montážne

Lepidlo Bison Montage Kit, 310 ml, montážne
Originálne, univerzálne, vysoko kvalitné konstrukčné lepidlo na báze CR kaučuku (chloroprén) pre všetky typy stavebných materiálou. Má výbornu konečnú pevnosť, je elastické a je určené k použitiu v interiéroch i vo vonkajšiom prostredí. Neni nutné po....
Výrobca
Dostupnosť 1-5 dní
Záruka 24 mesiacov
Kód položky 020068
CENA: 8,13 EUR
ks
  • Podrobný popis
Originálne, univerzálne, vysoko kvalitné konstrukčné lepidlo na báze CR kaučuku (chloroprén) pre všetky typy stavebných materiálou. Má výbornu konečnú pevnosť, je elastické a je určené k použitiu v interiéroch i vo vonkajšiom prostredí. Neni nutné používať šrúby ani klince. Lepí drevo, kovy, plasty, sadrokartón, kameň, dlaždice a pod. na betónové, kamenné, sadrokartónové, drevenné a drevotrieskové povrchy. Není vhodné pre penový polystyren, PE a PP.


Návod na použitie:
Povrchy musia byť čisté, suché, bez prachu a mastnoty.
Lepenie, keď je aspoň jeden povrch nasiakavý (porézny): naneste lepidlo na jeden povrch v bodoch s rozostupmy 20 až 30 cm a rovnako do rohou a pozdĺž okrajou. Okamžite spojte diely a pevne ich stlačte. Podľa potreby ich zaistite alebo podoprite. Doba schnutia je 24 hodín. Mokré škvrny okamžite odstráňte acetonom.
Lepenie nenasiakavých (neporéznych) materiálou a metoda silového lepenia: naneste lepidlo na jeden lepený povrch, priložte na druhý povrch, pritlačte a potom od seba lepené diely oddelte. Nechajte päť minút schnúť, znovu ich pritlačte k sebe a dôkladne pritlačte.


Dôležité:
Používajte v rozsahu teplôt +5 °C až +40 °C. Po použití riadne uzatvorte obal a uložte ho na suché, chladné miesto chránené pred mrazom. Minimálna skladovatelnosť je 24 mesiacou.


Tip:
K lepeniu materiálou vyžadujúcich vysoku počiatočnú lepivosť použite BISON Montagekit Extreme Grip.


Upozornenie:
Obsahuje kalafunu. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávejte mimo dosahu zdrojou zapálenia - zákaz fajčenia pri práci. Zamedzte styku s očmi. Urobte preventívne opatrenie proti výbojom statickej elektriny. Používajte len v dobre vetraných priestoroch. Zabraňte uvoľneniu do životného prostredia.